SESSION LABEL THE STRONG 300 ml

2770377
Skladem
499 
+

Popis produktu

Silně fixační vlasový sprej od SESSION LABEL, který dodává maximální kontrolu a bezchybný vzhled. Díky silné a dlouhotrvající suché fixaci se s tímto přípravkem snadno pracuje a vlasy se při vytváření výčesů lépe upravují.   

Veganský vlasový produkt.

Vlastnosti

 • Silná fixace, maximální kontrola.
 • Velmi jemné rozptýlení.
 • Rychleschnoucí vlasový sprej.
 • Snadno se z vlasů vyčesává.
 • Profesionální produkt na vlasy.
 • Veganský produkt na vlasy bez ingrediencí živočišného původu.

Technologie

Aplikace velmi jemného spreje vám umožní zaměřit se na vytváření silné fixace přesně tam, kde potřebujete.

Použití

 • Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm.
 • Vrstvěte pro zintenzivnění fixace.
 • Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm, vrstvěte pro ještě silnější a déletrvající fixaci bez zanechávání zbytků produktu na vlasech.

Tipy

 • Dokonalý silně fixační vlasový sprej pro zkrocení poletujících vlasů a fixaci účesu s bezchybným vzhledem.
 • THE STRONG OD SESSION LABEL je pro zákaznice vyhledávající stylingový produkt, který přináší dlouhotrvající a maximální fixaci jejich účesu. 

Varování

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje zapálení. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte v dobře větraných prostorách. Aplikujte v krátkých dávkách. Nestříkejte do očí. Záměrně nevdechujte. Úmyslné zneužití záměrnou koncentrací a vdechnutím obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Recyklujte pouze po úplném vyprázdnění. (CA) NEBEZPEČÍ. EXTRÉMNĚ HOŘLAVÉ. Nádobka pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje zapálení. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. PRVNÍ POMOC: V případě  zasažení očí je okamžitě opláchněte proudem vody. V případě, že podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Kategorie:
Styling
Objem:
300ml
Typ vlasů:
Barvené vlasy, Blond a zesvětlované vlasy, Hrubé vlasy, Jemné až středně silné vlasy, Jemné vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Středně silné vlasy, Suché vlasy, Velmi suché vlasy, Zatěžované vlasy
Značka:
Schwarzkopf Professional

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!