Authentic Beauty Concept Pískovitá vosková pasta

2718595
Skladem
699 
+

Popis produktu

Při rozhodování o tom, že chceme vytvořit vysoce výkonnou stylingovou sadu, která bude stejně čistá jako efektivní, se hlavním tématem konverzace okamžitě stalo téma "příroda se setkává s vědou". Inspirovali jsme se vzestupem solárních panelů v místních oblastech, které vytvářejí přírodní čistou energii a začali jsme přemýšlet o tom, jak snadno nahradit několik ingrediencí v našich produktech přírodnějšími zdroji. Po rozsáhlém testování jsme objevili množství alternativních přírodních ingrediencí, které jsou pro naše výrobky perfektní, přinášejí dlouhotrvající výkon a poddajné struktury, aniž by bylo nutné používat syntetické alternativy jako je minerální olej, parabeny a silikony. 

Parfemace 

Stylingové přípravky pro všechny typy vlasů mají stejný čistý, pudrovitý a jemný základ parfemace. Čistá, svěží a elegantně ženská květinová vůně je složena z velkorysého buketu bílé pivoňky s akcentem z čerstvě utržených lístků, potrhnutého zářivou růží, květy frézie a bavlněné pudrovité fialky přes jemné pozadí krémového muškátu a zralého dřeva.

Vlastnosti

Bez umělých vosků jako je mikrokrystalický vosk, vazelína, bez silikonů nebo parafínových olejů. Přírodní minerální kaolin dodává matné efekty. Vyrobeno z přírodních vosků jako včelí vosk, ricinový olej, karnaubský vosk a změkčovadla ECOCERT. Uvědomujeme si, že tento produkt není veganský, ale co nejdříve včelí vosk nahradíme.

  • Styling
  • Vosk
  • Silná kontrola

Produkty na všechny typy vlasů a stylingová řada mají stejný čistý, pudrový a jemný základ vůně.


Kategorie:
Styling
Objem:
85ml
Typ vlasů:
Barvené vlasy, Blond a zesvětlované vlasy, Hrubé vlasy, Jemné až středně silné vlasy, Jemné vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Středně silné vlasy, Suché vlasy, Velmi suché vlasy, Zatěžované vlasy
Značka:
Authentic Beauty Concept

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!