Authentic Beauty Concept Objemový šampón

2718594
Není skladem
699 

Popis produktu

Nemusíte žít v Anglii, abyste měli rádi čaj! Patříme mezi milovníky dobrého šálku čaje, hlavně když během dne potřebujeme malou přestávku. Proto bylo zcela přirozené, že když jsme hledali účinné ingredience pro zefektivnění našich produktů, zaměřili jsme se na náš ranní zelený čaj. Zelený čaj, který obsahuje účinné antioxidanty, se stal výchozím bodem při přemýšlení o naší objemové Amplify řadě. Odlehčené produkty kombinovány se svěžím nádechem limetky představují dokonalý způsob, jak dodat vašim vlasům objem a pohyb.

ZELENÝ ČAJ a LIMETKA jsou známé pro regnerační, hydratační a antioxidační účinek. Dodávají energii a mají protizánětlivý účinek.

Vlastnosti

Neobsahuje sulfátové surfaktanty a parabeny. Extrakt z lístků zeleného čaje je známý jako antioxidant. Pomáhá podpořit objem.

  • Objem
  • Šampón

Neuvěřitelně svěží a přirozeně luxusní pocit díky šumivému otevírání tónu se zelenou limetkou, mandarinkou a lístky zeleného čaje. Sladký akcent luxusního kosatce a jemné frézie je doplněn o nezapomenutelně hebkou a smyslně dřevitou pudrový vůni.

Kategorie:
Péče
Objem:
300ml
Typ vlasů:
Jemné vlasy
Značka:
Authentic Beauty Concept

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!