Fibre Clinix Vibrancy Šampon

2564949
Skladem
419 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Vibrancy Šampon s technologií Triple Bonding a C21, jemně čistí barevné vlasy a zároveň spojuje vnitřní vlasové vazby.  Receptura s látkou AHA zvyšuje vitalitu barvených vlasů a zajišťuje dlouhotrvající efekt barvy. Prodlužuje účinek Fiber Clinix v salonovém servisu. Neobsahuje SLS/SLES sulfáty.* Bez laurylsulfátu sodného a laurethanu sodného.

Účinky

Jemně čistí všechny druhy barvených vlasů a připravuje je na další péči.
Chrání a prodlužuje živost barev.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

AHA chrání barvu, dodává sytost barvy a její dlouhotrvající svěžest. AHA – Alpfa hydroxy kyseliny je kombinací kyseliny mléčné a kyseliny citrónové. V pleťové péči se AHA používá pro uhlazení jemných linek a vrásek, zlepšení tónu a struktury.

Použití

Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a důkladně opláchněte.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.Kategorie:
Péče
Objem:
300ml
Typ vlasů:
Barvené vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!