Fibre Clinix Hydrate Šampon

2564943
Skladem
419 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Hydrate šampon s technologií Triple Bonding a C21 jemně čistí suché a křehké vlasy a zároveň spojuje vnitřní vlasové vazby. Receptura s Skvalenem vyrovnává hladinu hydratace, pomáhá zvyšovat elasticitu a prodlužovat účinek produktů Fiber Clinix v salonu. Neobsahuje SLS / SLES sulfáty*.

* Bez laurylsulfátu sodného a laurethanu sodného.

Účinky

Jemně čistí suché vlasy a připravuje je na další péči.
Vyrovnává úroveň hydratace vlasů a zlepšuje jejich ovladatelnost.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

Skvalanový komplex pomáhá zvlhčovat vlasy. Skvalan je nenasycený uhlovodík v podobě čiré bezbarvé tekutiny. V pleťové péči se používá pro výraznou hydrataci a snadnou absorpci do pokožky.

Použití

Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a důkladně opláchněte.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování 

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.Kategorie:
Péče
Objem:
300ml
Typ vlasů:
Suché vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!