Fibre Clinix Fortify Šampon

2564919
Skladem
419 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Fortify Šampon s technologií Triple Bonding a C21 jemně čistí poškozené a příliš namáhané vlasy, zároveň spojuje vnitřní vlasové vazby. Receptura s niacinamidem posiluje a vyživuje vlasové vlákno a  prodloužuje účinek produktů Fiber Clinix použitých v salonu.Neobsahuje sulfáty SLS / SLES *.

* Bez laurylsulfátu sodného a laurethanu sodného.

Účinky

Jemně čistí poškozené vlasy a připravuje je na další péči.

Obnovuje, posiluje a revitalizuje vlasové vlákno.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy"

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

Niacinamid zpevňuje vlasy zevnitř ven. Niacinamid je známý také jako vitamín B3. Je to účinný antioxidant používaný pro neutralizaci působení škodlivých volných radikálů pocházejících z vnějšího prostředí a k potlačení známek stárnutí. V pleťové péči se niacinamid používá pro ochranu pleti před teplem a všemi jeho nechtěnými účinky.

Použití

Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a důkladně opláchněte.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie:
Péče
Objem:
300ml
Typ vlasů:
Poškozené vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!