Fibre Clinix Volumize Kondicionér

2565008
Skladem
469 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Volumize Kondicionér s technologií Triple Bonding a C21 pomáhá při rozčesání jemných a slabých vlasů a spojuje vnitřní vlasové vazby. Receptura s fytokinem poskytuje pocit lehkých a plných vlasů. Prodlužuje účinek Fiber Clinix v salonu.

Účinky

Zlepšuje rozčesávání a zlepšuje poddajnost vlasů.
Zlepšuje dlouhodobý objem vlasů a zároveň je posiluje.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

Fytokin přináší vlasům dlouhotrvající anti-statický efekt, kontrolu a stabilitu. Fytokin je extrakt ze sójových bobů, který je biotechnologicky modifikovaný. V pleťové péči se fytokin používá pro svou schopnost obnovovat dermis prostřednictvím účinné aktivace kolagenu. Efektivně koriguje pružnost pokožky a obnovuje hlubokou zásobu vody v pokožce.

Použití

Vlasy umyjte šamponem Volumize. Naneste na vlasy vysušené ručníkem, opláchněte po 2 minutách.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování 

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.Kategorie:
Péče
Objem:
250ml
Typ vlasů:
Jemné vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!