Fibre Clinix Vibrancy Sprejový kondicionér

2565010
Skladem
469 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Vibrancy Sprej Kondicionér s technologií Triple Bonding a C21 pomáhá při rozčesání barevných vlasů a zároveň propojuje vnitřní vlasové vazby. Receptura s AHA dlouhodobě zvyšuje vitalitu barvených vlasů. Prodlužuje účinek produktů Fiber Clinix v salonu.

Účinky

Zabraňuje vyblednutí barev, ztrátě vitality a nestálosti vlasů. Chrání před poškozením způsobeným suchým foukáním vlasů.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

AHA chrání barvu, dodává sytost barvy a její dlouhotrvající svěžest. AHA – Alpfa hydroxy kyseliny je kombinací kyseliny mléčné a kyseliny citrónové. V pleťové péči se AHA používá pro uhlazení jemných linek a vrásek, zlepšení tónu a struktury.

Použití

Dobře protřepejte. Vlasy umyjte šamponem Vibrancy. Nastříkejte na vlasy vysušené ručníkem. Neoplachujte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.Kategorie:
Péče
Objem:
200ml
Typ vlasů:
Barvené vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!