Fibre Clinix Tame Booster

2643971
Skladem
499 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Tame Booster s Ceramidem pro silné a hrubé vlasy přizpůsobuje a zesiluje účinek Fiber Clinix Kúry z jedné z následujících produktových řad: Fortify, Hydrate, Vibrancy.

Účinky

Zvyšuje ovladatelnost vlasů, zcela utěsňuje poréznost vlasů* 

*Vyhlazuje vlasy a zklidňuje kadeře.

Přizpůsobuje a zesiluje účinek Fiber Clinix produktů z jedné z následujících produktových řad: Fortify, Hydrate, Vibrancy.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

Ceramid uhlazuje povrch vlasů a potlačuje krepatění. Ceramid je typ lipidů, který je přirozenou součástí vlasu. V pleťové péči se ceramidy používají pro zlepšení stavu pokožky a obnovu zdravé ochranné vrstvy pokožky.

Použití

Smíchejte 3-5 pumpičekiček (5 g) s 15-25 g Fibre Clinix masky. Naneste na vlhké vlasy. Nechte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.

Tipy

Upravuje a zesiluje účinek produktů Fiber Clinix Tribond.

Varování 

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Kategorie:
Péče
Objem:
30ml
Typ vlasů:
Kudrnaté vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!