Fibre Clinix Fortify Booster

2643985
Skladem
499 
+

Popis produktu

Fiber Clinix Hydrate kondicionér s technologií Triple Bonding a C21 pomáhá při rozčesání suchých a křehkých vlasů a spojuje vnitřní vlasové vazby. Receptura se skvalanem vyrovnává hladinu hydratace, pomáhá zvyšovat elasticitu a prodlužovat účinek produktů Fiber Clinix v salonu.

Účinky

Zaplňuje porézní vlasy a zajišťuje úplné zacelení porezních vlasů* Zvyšuje pružnost, poddajnost a lesk.

*Test mokrého česánít vs. neošetřené vlasy

Přizpůsobuje a prohlubuje účinek produktů Fibre Clinix.

Technologie

Triple Bonding Technologie: Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Složky

Niacinamid zpevňuje vlasy zevnitř ven. Niacinamid je známý také jako vitamín B3. Je to účinný antioxidant používaný pro neutralizaci působení škodlivých volných radikálů pocházejících z vnějšího prostředí a k potlačení známek stárnutí. V pleťové péči se niacinamid používá pro ochranu pleti před teplem a všemi jeho nechtěnými účinky.

Použití

Smíchejte 3-5 pumpičekiček (5 g) s 15-25 g Fibre Clinix masky. Naneste na vlhké vlasy. Nechte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.

Tipy

Doporučujeme domácí péči Fiber Clinix podle individuálního potřeb klienta, abyste zachovali a prodloužili výsledky péče v salonu.

Varování 

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud s nimi produkt přijde do styku, okamžitě je vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.Kategorie:
Péče
Objem:
30ml
Typ vlasů:
Poškozené vlasy
Značka:
Fibre clinix

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!