Chroma ID Bonding barvicí maska 9,5-1

2501667
Skladem
509 
+

Popis produktu

Bonding masky pro barvení vlasů s malým závazkem pro domácí osvěžení barvy a pastelový servis.

Vlastnosti

1. BARVA A PÉČE V 1 KROKU 

Kombinace vysoce výkonné barvy s intenzivní péčí: 

barva s pečujícím základem umožňuje rychlou, jednoduchou a dokonale vyrovnanou distribuci barvy, zatímco integrovaná bonding technologie hloubkově vyživuje vlasy zevnitř. Vytvořte kompletní barvicí servis během pouhých 5-20 minut!

2. 100% FLEXIBILITA BARVY

Přizpůsobitelný systém míchání a tónování nabízí nekonečné možnosti míchání - výrazné a kreativní tóny, komerční osvěžení barvy, pastelový nebo neutralizační servis.

3. PŘÍMÉ POUŽITÍ

Všechny odstíny lze aplikovat přímo: není nutné žádné předmíchávání! Univerzální portfolio vám umožní vytvářet většinu barvicích služeb bez jakéhokoli míchání - s minimální časovou investicí a maximální efektivností!

4. SOULAD SE SMĚREM TÓNU IGORA

Soulad směru tónu IGORA ROYAL a VIBRANCE:

všechny Bonding Barvicí masky (kromě 6 intenzivních Bonding Barvicích masek) odpovídají IGORA ROYAL a VIBRANCE ekvivalentům a umožňují tak poskytovat ideální servis pro osvěžení barvy v období mezi demia permanentní barvením.

5. STÁLOST

5 –15 umytí.

Technologie

Technologie s nízkým obsahem soli vede k maximální dostupnosti pigmentu ve vlasech pro lepší barevné výsledky, integrovaná bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu pro vylepšenou sílu vlasů.

O řadě

Nový Chroma ID semi-permanentní míchací & tónovací  barvicí systém s integrovanou bonding technologií.

Použití

Použijte jednorázové, nepromokavé ochranné rukavice. Chraňte oděv, pokožku a povrchy před skvrnami. Naneste na vlasy vysušené ručníkem. Důkladně opláchněte.

Doba působení: 

Oživení barvy 3-5 minut. Intenzivnější odstíny 5-10 minut.

Varování

Barvy na vlasy mohou způsobit závažné alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento produkt není určen k použití pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování „černou henna“ může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud: - máte vyrážku na tváři nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy; - jste někdy zažili jakoukoli reakci po barvení vlasů; - v minulosti jste zažili reakci na dočasné tetování „černou hennou“. Nepoužívejte k barvení řas nebo obočí. Zamezte styku s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie:
Barvy
Objem:
250ml
Typ vlasů:
Barvené vlasy, Blond a zesvětlované vlasy, Hrubé vlasy, Jemné až středně silné vlasy, Jemné vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Středně silné vlasy, Suché vlasy, Velmi suché vlasy, Zatěžované vlasy
Značka:
Chroma ID

Zeptejte se nás

Napište nám, co vás zajímá a my se vám obratem ozveme!